DI 19 MEI

19


MEI


07.00


Fitness

1. Harm

6.

2.  

7. 

3.

8.

4.

9.

5. 

10.

19


MEI


07.00


Zwemmen

1. 


2.

3. 


4.

5.

19


MEI


08.00


Fitness

1. Jack

6.

2. 

7. 

3.

8.

4.

9.

5. 

10.

19


MEI


08.00


Zwemmen

1. Edwin


2.

3. 


4.

5.

19


MEI


09.00


Cycle
Spinning

1. Fred

6.

2. Ans

7.

3. Francis

8.

4. 

9.

5. 

10.

19


MEI


09.00


Fitness

1. Matthew

6.

2. 

7. 

3.

8.

4.

9.

5. 

10.

19


MEI


10.00


Conditie
Circuit

1. Debbie


2. Coby

3.  Jeanet


4.

5.

19


MEI


10.00


Fitness

1. Matthew

6.

2. Harry

7.

3.

8.

4.

9.

5. 

10.

19


MEI


10.00


AquaFit

1. Linda

6. Ine 
2. Siepie
7. Tiny

3. Elly

8. Greet
4. Corry
9. Ellen
5. Nicoline
10.

19


MEI


11.00


Yoga
ClubJoy

1. Debbie


2. Carolien

3. Ellie


4. Nienke

5.

19


MEI


11.00


Fitness

1. Matthew

6.

2. 

7. 

3.

8.

4.

9.

5. 

10.

19


MEI


11.00


AquaFit

1. Linda 

6.
2.
7.

3. 

8.
4.
9.
5.
10.

19


MEI


12.00


Xcore

1. Debbie


2. Annemiek

3. 


4.

5.

19


MEI


12.00


Fitness

1. Matthew

6.

2. 

7. 

3.

8.

4.

9.

5. 

10.

19


MEI


12.00


Zwemmen

1.  Dorine


2.

3. 


4.

5.

19


MEI


13.00


Power
Pump

1. Denise

6. 
2. Conny
7. 

3.  Antoinet

8. 
4.
9. 
5.
10. 

19


MEI


13.00


Fitness

1. Matthew

6.

2. 

7. 

3.

8.

4.

9.

5. 

10.

19


MEI


13.00


Zwemmen

1.  Sabine


2.

3. 


4.

5.

19


MEI


14.00


Fitness

1. Magda

6.

2.  Jan Willem

7. 

3.

8.

4.

9.

5. 

10.

19


MEI


14.00


Zwemmen

1.  


2. Hans

3. 


4.

5.

19


MEI


15.00


Fitness

1. Magda

6.

2. 

7. 

3.

8.

4.

9.

5. 

10.

19


MEI


16.00


Fitness

1. Magda

6.

2. Mario

7.

3. 

8.

4.

9.

5. 

10.

19


MEI


17.00


Fitness

1. Magda

6.

2. 

7. 

3.

8.

4.

9.

5. 

10.

19


MEI


18.00


Shape

1. Louise

6. Doran
2. Irma
7. 

3. Pauline

8. 
4. Marleen
9.
5. Ellen
10. 

19


MEI


18.00


Fitness

1. Magda

6.
2. Gianna
7.

3.

8.
4.
9.
5.
10.

19


MEI


18.00


Zwemmen

1.


2. 


3.


4.


5. 


19


MEI


19.00


Power
Pump

1. Emily

6. Ula
2. Bianca
7. Michaw

3.  Antoinet

8.Bianca
4. Marjolijn
9.
5. Peter
10.

19


MEI


19.00


Fitness

1. Bart

6.
2. Mees
7.

3.

8.
4.
9.
5.
10.

19


MEI


19.00


Zwemmen

1.


2. 


3.


4.


5. 


19


MEI


20.00


Cycle
Spinning

1. Fred

6. Tim
2. Richard
7.

3. Sabine

8.
4. Wiebrand
9.
5. Joop
10.

19


MEI


20.00


Fitness

1. Bart

6.
2. 
7.

3. Christiaan

8.
4.
9.
5.
10.

19


MEI


20.00


Zwemmen

1. Rene


2. Henk


3. Dennis 


4. Kim


5.